Imperial WET Miercurea Ciuc a câştigat şi ultimul meci din play-off. Meciulnu a început fericit pentru ciucani care au primit gol in chiar primul inut de joc, însă după au făcut legea pe teren. Experimentata grupare din Ciuc a vrut sa demostreze ca poate marca oricand in poarta banatenilor. La pauza era deja 6-2 pentru ciucani, iar corectia a continuat si dupa pauza, scorul final aratand un rezultat sever, 11-2.

Au marcat: Cristi Matei – 3, Tanko – 3, Alvaro – 2, Duque – 2, Covaci – 1, respectiv Alvaro – autogol si Ilas.

Articolul precedentRestricții de circulație pe drumul județean din localitatea Valea Strâmbă
Articolul următorCum au ajuns doi antreprenori din Harghita la afaceri de 100 mil. euro