Advertising
Alexandru Rafila: ”Am crescut de la o medie de 300 de cazuri COVID pe zi la 400”

Alexandru Rafila: ”Am crescut de la o medie de 300 de cazuri COVID pe zi la 400”
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 20 iun. 2022, 12:52
România a crescut de la o medie de 300 de cazuri COVID pe zi la 400, spune ministrul Sănătății, Alexandru Rafila: „singura măsură este să ne protejăm fiecare așa cum este mai bine”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























