Advertising
AMENDĂ URIAȘĂ PENTRU UN TIMIȘOREAN, DUPĂ CE CÂINELE SĂU A MUȘCAT O FEMEIE. CUM SE APARĂ BĂRBATUL

AMENDĂ URIAȘĂ PENTRU UN TIMIȘOREAN, DUPĂ CE CÂINELE SĂU A MUȘCAT O FEMEIE. CUM SE APARĂ BĂRBATUL
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 20 iun. 2025, 22:03
Un bărbat din Timișoara a fost amendat cu 2.000 de lei, după ce câinele său, un Ciobănesc Belgian Malinois, a atacat o femeie în plină stradă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























