Advertising
Apa de ploaie, toxică pe întreaga planetă. Avertismentul specialiștilor

Apa de ploaie, toxică pe întreaga planetă. Avertismentul specialiștilor
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 11 aug. 2022, 10:47
Apa de ploaie nu mai este potabilă nicăieri pe Pământ. Este semnalul de alarmă tras de oamenii de știință din Stockholm. În urma unor studii, aceștia au descoperit că nici măcar în Antarctica sau pe platoul tibetan nu se mai poate vorbi de o apă sigură pentru băut.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























