Advertising
Carburanții s-au scumpit din nou! Compensarea de 50 de bani, valabilă doar două luni

Carburanții s-au scumpit din nou! Compensarea de 50 de bani, valabilă doar două luni
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 28 oct. 2022, 09:44
Șoferii din țara noastră mai beneficiază doar două luni de schema de compensare cu 50 de bani pe litrul de carburant! Cu toate acestea, prețurile la pompă continuă să crească, iar litrul de motorină a depășit din nou pragul de 8,5 lei. Și prețul benzinei este acum mai mare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News



























