Advertising
Criza economică scoate din nou oamenii în stradă: sediile ministerelor Muncii și Energiei, pichetate de membrii Sanitas

Criza economică scoate din nou oamenii în stradă: sediile ministerelor Muncii și Energiei, pichetate de membrii Sanitas
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 27 oct. 2022, 09:12
Acțiunile se desfășoară în contextul unor inițiative similare la nivel europen
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























