Advertising
De ce nu e bine să aerisim locuința iarna. Pericolul la care ne expunem

De ce nu e bine să aerisim locuința iarna. Pericolul la care ne expunem
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 oct. 2022, 16:00
Specialiștii ne avertizează să nu aerisim locuința în serile de iarnă. Motivul este că în sezonul rece, nivelul poluării este foarte ridicat, astfel când credem că deschidem geamul pentru mai mult aer curat, nu facem decât să ne intoxicăm.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























