Advertising
De ce se deschide doar de trei ori pe an ”Depozitul Apocalipsei” de la Polul Nord, care asigură supraviețuirea omenirii

De ce se deschide doar de trei ori pe an ”Depozitul Apocalipsei” de la Polul Nord, care asigură supraviețuirea omenirii
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 15 oct. 2022, 14:42
Patru țări au depus săptămâna aceasta semințe în "Depozitul Apocalipsei din Arctica". Este vorba despre o rezervă mondială depozitată în grote lângă Polul Nord, care asigură supraviețuirea omenirii în cazul unei catastrofe globale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























