Advertising
Legendarele trupe Kiss și Whitesnake cântă pe 16 iulie în București

Legendarele trupe Kiss și Whitesnake cântă pe 16 iulie în București
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 9 iul. 2022, 11:45
A rămas doar o săptămână până la unul dintre cele mai asteptate concerte al anului în România. Pe 16 iulie, legendarele trupe Kiss și Whitesnake vin la București. În cazul primilor este primul conncert în țara noastră, dar și ultimul, pentru că cei 4 rockeri americani se află în turneul de adio.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























