Advertising
Ministerul de Finanțe a încasat primii bani din Planul Național de Redresare și Reziliență

Ministerul de Finanțe a încasat primii bani din Planul Național de Redresare și Reziliență
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 10 oct. 2022, 09:41
Vineri, 7 octombrie 2022, Ministerul Finanțelor a încasat 82 de milioane de lei, primii bani din Planul Național de Redresare și Reziliență.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























