Advertising
Ministerul Finanțelor anunță că au mai conectat 150.000 de case de marcat și pentru asta au încasat 173 de milioane de lei din PNRR

Ministerul Finanțelor anunță că au mai conectat 150.000 de case de marcat și pentru asta au încasat 173 de milioane de lei din PNRR
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 28 oct. 2022, 10:15
Joi, 27.10.2022, Ministerul Finanțelor a încasat suma de 173 milioane de lei, ca urmare a îndeplinirii obiectivului de conectare a 150.000 de case de marcat la sistemul informatic al Agenției Naționale de Administrare Fiscală.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























