Advertising
Naomi Osaka s-a retras de la Wimbledon

Naomi Osaka s-a retras de la Wimbledon
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 18 iun. 2022, 15:52
Naomi Osaka a hotărât să nu participe la Wimbledon. WTA a anunțat că nu va acorda puncte în clasament după ce organizatorii de la All England Club au interzis participarea sportivilor din Rusia și Belarus.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























