Advertising
Refuzul Guvernului de a aplica Legea salarizării din 2017 scoate polițiștii din nou în stradă! Ce REVENDICĂRI au

Refuzul Guvernului de a aplica Legea salarizării din 2017 scoate polițiștii din nou în stradă! Ce REVENDICĂRI au
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 aug. 2022, 11:43
Românii au reluat protestele de amploare din cauza banilor. Chiar în aceste momente, angajații din penitenciare protestează în fața ministerului de Interne pentru că aplicarea legii salarizării a fost suspendată. Protestele polițiștilor vor continua și mâine.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
- 08:40Restricţii de circulaţie, cauzate de caniculă
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























