Advertising
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Bad Homburg

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Bad Homburg
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 24 iun. 2022, 08:25
Simona Halep, locul 19 WTA şi cap de serie numărul 4, s-a calificat, joi, în semifinalele turneului de categorie WTA 250 de la Bad Homburg, din Germania, după ce a trecut de americanca Amanda Anisimova, locul 25 WTA şi favorită 6, scor 6-2, 6-1.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























