Actualitate· 1 min citire

Un autoturism a luat foc în oraşul Bălan

Un autoturism a luat foc în oraşul Bălan

Un autoturism a luat foc în oraşul Bălan

Realitatea de Harghita
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 8 aug. 2022, 15:32

Nu au existat victime

Incendiu autoturism, în orașul Bălan, fără victime, anunță ISU Harghita.

A intervenit un echipaj din cadrul punctului de lucru Bălan, cu o autospecială de stingere.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate