Advertising
De ce ne stresează ziua de luni

De ce ne stresează ziua de luni
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 19 dec. 2022, 04:19
Unii psihoterapeuți afirmă că persoanele care resimt ziua de luni într-un mod negativ sunt de fapt nemulțumite de propriul mod de viață, de propriul serviciu sau chiar de familie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























