Advertising
Ministerul Mediului anunţă lansarea primului apel de proiecte pentru construirea de insule ecologice digitalizate prin PNRR

Ministerul Mediului anunţă lansarea primului apel de proiecte pentru construirea de insule ecologice digitalizate prin PNRR
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 sept. 2022, 11:21
Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor a anunțat joi, 15 septembrie 2022, lansarea primei runde de atragere de fonduri pentru subinvestiția I.1.b. Construirea de insule ecologice digitalizate prin Planul Național de Redresare și Reziliență 2020 – 2026, ce se va desfășura în perioada 15 septembrie 2022 – 14 noiembrie 2022.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:41Protest în sistemul vamal: angajații declanșează grevă de avertisment timp de două ore
- 08:30Vremea face ravagii în Italia: o tornadă a speriat locuitorii din sudul țării
- 08:22Alarmă în satele României: urșii au dat iama în casele oamenilor. Ce spun localnicii
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News
























