Advertising
Ministrul Muncii: ”Românii vor avea salariul minim majorat din ianuarie!”

Ministrul Muncii: ”Românii vor avea salariul minim majorat din ianuarie!”
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 25 iul. 2022, 11:13
Guvernul începe negocierile cu mediul de afaceri pentru creșterea salariului minim, a anunțat ministrul Muncii în exclusivitate la Antena 3, într-o intervenție în direct la News Magazine.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























