Advertising
Noi contracte, de peste jumătate de miliard de lei, semnate pentru eficientizare energetică

Noi contracte, de peste jumătate de miliard de lei, semnate pentru eficientizare energetică
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 14 dec. 2022, 09:39
Cseke Attila, ministrul dezvoltării, lucrărilor publice și administrației, a semnat 73 de noi contracte finanțate prin componenta C5 – Valul Renovării din Planul Național de Redresare și Reziliență.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























