Advertising
Noua ordonanță din energie | Chiriașii, puși să aleagă: facturi mai mari sau chirii mai scumpe

Noua ordonanță din energie | Chiriașii, puși să aleagă: facturi mai mari sau chirii mai scumpe
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 25 nov. 2022, 11:04
Noua ordonanță din energie scumpește chiriile pentru românii care închiriază la negru! Asta din cauza unui amendament care schimbă complet situația actuală și permite aplicarea plafonării doar pentru un singur loc de consum.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























