Advertising
PNRR: Cea de-a doua cerere de plată urmează să fie transmisă Comisiei Europene!

PNRR: Cea de-a doua cerere de plată urmează să fie transmisă Comisiei Europene!
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 14 dec. 2022, 09:57
Luni, 12 decembrie 2022, a avut loc ședința Comitetului Interministerial de Coordonare a Planului Național de Redresare și Reziliență. Întrunirea, prezidată de prim-ministrul Nicolae Ciucă, a avut ca temă pregătirea transmiterii către Comisia Europeană, în următoarele zile, a celei de‑a doua cereri de plată, cu termen de depunere în cursul lunii decembrie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























