Advertising
Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă

Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 mar. 2026, 11:39
Timișoara devine primul oraș din România care introduce radare fixe integrate în sistemul național e-Sigur. Șoferii surprinși depășind limita de viteză vor primi amenzile direct acasă, prin poștă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























