Advertising
Singurele roșii pe care este bine să le mănânci în extrasezon

Singurele roșii pe care este bine să le mănânci în extrasezon
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 15 nov. 2022, 08:07
Pe măsură ce toamna își intră în drepturi, unele fructe și legume își pierd din prospețime, pentru că ne apropiem de sfârșitul sezonului lor. Este valabil și pentru roșii, care sunt în cea mai bună formă în lunile iunie-iulie. La sfârșitul toamnei vei găsi în supermarketuri doar acel gen de roșii palide, apoase, fără aromă, care nu au decât o vagă asemănare cu gustul pe care ți-l dorești, potrivit divahair.ro.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























