Advertising
FACTURILE S-AU DUBLAT, GUVERNUL SĂRĂCIEI DĂ 50 DE LEI ÎN BĂTAIE DE JOC - VIDEO

FACTURILE S-AU DUBLAT, GUVERNUL SĂRĂCIEI DĂ 50 DE LEI ÎN BĂTAIE DE JOC - VIDEO
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 7 sept. 2025, 10:44
Banii nu acoperă nici măcar un sfert din factură, având în vedere că acestea s-au dublat după expirarea plafonării
Citește și
- 14:08Sfârșitul unui model controversat în salubritatea din Sectorul 1: robinetul banilor publici s-a închis pentru Romprest
- 11:52Daniel Udrescu: Bolojan a introdus tripla taxare a românilor, inflație, impozitarea și majorarea taxelor
- 08:47Analiştii avertizează că şocul petrolier este departe de final, în ciuda acordului dintre SUA şi Iran
- 08:45Daniel Udrescu: PFA, patrimoniul de afectațiune și taxarea inversă în TVA. Poate lipsa codului de TVA din preambulul actului să anuleze realitatea economică a tranzacției?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























