Advertising
A murit unul dintre cei mai buni medici cardiologi din România! Colegiul Medicilor, mesaj de condoleanţe

A murit unul dintre cei mai buni medici cardiologi din România! Colegiul Medicilor, mesaj de condoleanţe
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 3 aug. 2022, 08:51
Reputat medic cardiolog, şef al Clinicii de Cardiologie a Institutului de Urgenţă pentru Boli Cardiovasculare ”Prof. Dr. C. C. Iliescu” Bucureşti, prof. univ. dr. Carmen Ginghină a încetat din viaţă, marţi, la vârsta de 74 de ani. Colegiul Medicilor din România a transmis condoleanţe familiei îndoliate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























