Advertising
ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore

ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 20 dec. 2025, 13:17
Zonele afectate de ceață
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























