Liviu Dragnea, dezvăluiri fără precedent despre Statul Paralel: „Dacă eram sluga lor, nu ajungeam la pușcărie”

Liviu Dragnea, dezvăluiri fără precedent despre Statul Paralel: „Dacă eram sluga lor, nu ajungeam la pușcărie”
Liviu Dragnea a făcut dezvăluiri fără precedent în exclusivitate la Culisele Statului Paralel
Liviu Dragnea a făcut dezvăluiri fără precedent în exclusivitate la Culisele Statului Paralel. Fostul lider PSD spune că a ajuns la pușcărie pentru că nu a acceptat să fie „sluga statului paralel”. Dragnea este de părere, de asemenea, că statul paralel nu a dispărut odată cu plecarea lui Coldea de la servicii.
„Dacă mă temeam nu mai mergeam la pușcărie. Dacă acceptam față de Maior, Helvig, Iohannis, eram în altă poziție acum, dacă acceptam să fiu slugarnic”, a spus Liviu Dragnea la Culisele Statului Paralel.
O poză cât o mie de cuvinte. Dragnea, Zgonea și Coldea
Citește și:
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News











