Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Harghita
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:41Nicușor Dan a promulgat legea care interzice obligarea șoferilor de camion să încarce sau să descarce marfa
- 08:35Daniel Udrescu: Inflația și independența justiției. O analiză a valorii reale a pensiilor magistraților
- 13:00Profesorii au protestat împotriva Legii salarizării: risc uriaș de blocare a examenelor VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























