Advertising
Șofer din Vlăhița depistat conducând cu o alcoolemie de 1,20 mg/l

Șofer din Vlăhița depistat conducând cu o alcoolemie de 1,20 mg/l
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 3 iun. 2021, 11:37
Bărbatul a fost dus la spital pentru recoltarea de probe biologice
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























