Actualitate· 1 min citire

Un autoturism a luat foc la Miercurea Ciuc

Un autoturism a luat foc la Miercurea Ciuc

Un autoturism a luat foc la Miercurea Ciuc

Realitatea de Harghita
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 8 iun. 2021, 15:46

Nu au fost semnalate victime

ISU Harghita anunță producerea unui incendiu la un autoturism în municipiul Miercurea Ciuc.

Se deplasează un echipaj din cadrul Detașamentului de Pompieri Miercurea Ciuc, cu o autospecială de stingere. Nu sunt victime.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate