Advertising
UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O

UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 sept. 2025, 08:34
Doi dintre agenți au fost transportați de urgență la Spitalul de Urgență Floreasca
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























