Advertising
Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă

Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 19 feb. 2026, 14:05
Minerii au venit în București pentru a scanda în fața Guvernului condus de premierul Ilie Bolojan
Citește și
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 14:06Românii cheltuie peste 85% din tot ce câștigă. Taxele și impozitele apasă greu pe bugetele familiilor de la oraș
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:12Salariul minim crește la 4.325 lei brut de la 1 iulie 2026. Ce se schimbă pentru angajați
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























