Actualitate· 1 min citire

Accident rutier cu două victime, în județul Harghita!

Accident rutier cu două victime, în județul Harghita!

Accident rutier cu două victime, în județul Harghita!

Realitatea de Harghita
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 2 mar. 2021, 08:52

O persoană este încarcerată

ISU Harghita anunță producerea unui accident rutier la ieșire din Sărmaș spre Gheorgheni.

Au rezultat două victime, din care una încarcerată. Se deplasează pentru intervenție două echipaje din cadrul Gărzii de Intervenție nr. 2 Toplița cu o autospecială cu modul de descarcerare și o ambulanță SMURD.

Sursa: Realitatea de Harghita

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate