Advertising
Operatori economici amendați cu 4.000 de lei de Garda de Mediu Harghita

Operatori economici amendați cu 4.000 de lei de Garda de Mediu Harghita
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 12 dec. 2020, 10:05
Aceștia exploatau material lemnos prin albia unui pârâu
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























