Advertising
Călin Georgescu, despre moțiunea de cenzură care a dus la căderea Guvernului Bolojan: „Felicitări, a fost un prim pas spre reconciliere națională”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea de Harghita
Publicat14 mai 2026, 22:16
Sursărealitatea.net
”Eu pot să vă spun atât, sunt gata oricând, cum am și demonstrat, să-mi servesc țara, dar nu în orice condiții".
Citește și
- 09:33Liberalii din tabăra lui Bolojan, întâlnire de taină la un restaurant de lux. Ce strategii fac în plin război politic FOTO/VIDEO
- 08:37Calendarul învestirii Guvernului Veștea: când ar putea prelua oficial puterea noul Executiv - SURSE
- 08:23Robert Turcescu: „Nu poți exclude milioane de români din jocul politic”
- 08:21Gheorghe Piperea: "Eu mă îndoiesc că Veștea e deschis discuțiilor cu AUR"
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























